Évközi 29. vasárnap
Azok a 9. évfolyamos tanulók, akik nem katolikus iskolába járnak, lakóhelyük szerinti plébánosuknál tudják bejelenteni bérmálkozási szándékukat, és ott készülhetnek fel a bérmálkozásra.

Azok a 9. évfolyamos tanulók, akik nem katolikus iskolába járnak, lakóhelyük szerinti plébánosuknál tudják bejelenteni bérmálkozási szándékukat, és ott készülhetnek fel a bérmálkozásra.
Október első vasárnapján 47.350,- Ft perselypénz gyűlt össze templomunk javára.
Október hónapban szentmisék előtt fél órával rózsafüzért imádkozunk.
Október hónapot az egyház a rózsafüzér imádkozásának szenteli, amikor a Szűzanya oltalmába ajánljuk életünket. Minden szentmise előtt fél órával kezdődik a rózsafüzér imádkozása, így szerdán, október elsején is 16:30-kor. Szeretettel hívunk mindenkit erre a közös imára, vegyünk részt rajta minél többen.
Szeptember utolsó péntekén, 26-án 18:30-tól imaóra lesz a Katolikus Közösségi Tér termében. Mindenkit szeretettel várunk!
Július és augusztus hónapokban templomunk felújítására 306.200,- Ft (146.200 Ft +400 EUR) gyűlt össze Csapó Edit, Hangácsi-Horváth Erika, Preszler Kálmánné, valamint az adományládába névtelenül tett adományoknak köszönhetően.Szeptember első vasárnapján 65.500,- Ft perselypénz gyűlt össze templomunk javára. Hálásan köszönjük adományaikat!
Az eszterházi Szent Rita Imacsoport szeretettel hív és vár mindenkit szeptember 12-én az "Öt templom zarándoklatára" Fertőd-Eszterházára a Szent Kereszt Felmagasztalása templomhoz. Gyülekező 17:15-kor. A programok élőben követhetőek lesznek az EWTN televízió műsorán.
Szent István ünnepén a kedves hívek 108.230,- Ft perselypénzzel járultak hozzá templomunk felújításához. Hálásan köszönjük nagylelkű adományaikat, valamint Zombó Imrééknek az új kenyér szenteléséhez felajánlott kenyeret. Templomunk ünnepi díszítése a virágvasárnapi gyűjtésből valósulhatott meg.
Egyházközségünk a 2025-ös szentévben zarándoklatot szervez Tatára. Időpont: szeptember 6. szombat. Utazás a Fertőszentmiklósról 8:38-kor induló vonattal. Tatán szentmise, majd a templom bemutatása, ebéd után az Esterházy-kastély megtekintése idegenvezetéssel, fakultatív programként a tatai vár is meglátogatható. Jelentkezés és bővebb információ...
Imádságos lélekkel csatlakozzunk a Rendfőnöknők Nemzetközi Uniója által augusztus 14-re, Mária mennybevétele ünnepének előestéjére a békéért meghirdetett imanaphoz. Imádkozzunk azért, hogy az erőszakkal teli világban a polgári és egyházi hatóságok keressék a béke, a leszerelés és az emberi jogok védelmének útjait.